| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori va masturbati pe saptamana, valabil doar pentru baieti

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

2-3 ori maxim am citit pe net ca daca o faci de mai multe ori pe saptamana iti poate afecta dezvoltarea fizica deoarece sperma contine multe minerale si alte substante folositoare organismului si daca sunt eliminate prin sperma des de exemplu in fiecare zi nu vei mai avea o dezvoltare normala! Sper sa-ti fie de folos raspunsul!
Fundabig grin?

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

În concordanță cu mesele zilnice. De 3 ori pe zi + micile gusări.

| Dantewashere a răspuns (pentru Kazimir):

3 ori pe zi...wow...peste 5,6 ani bagi la tuburi de viagra in tine la fiecare masa

| Silvian1295 a răspuns:

Cand ti se ridica pantalonii, ii dai jos si treci la treaba.

| IDamonSalvatore a răspuns:

Uite idul meu vampiruldamon

| sigfreud a răspuns (pentru IDamonSalvatore):

Damon pentru ce-i oferi id-ul tau, vrei sa faceti laba impreuna? laughing

| rafa_5782 a răspuns:

De 3-4 ori pe zi, uneori deloc, uneori 1, uneori de 2, depinde.