| GreenGuy a întrebat:

Am o intrebare urgenta. cum pun prezervativul pe penis. sunt in baie si in cealalta camera e partenera mea astept raspuns pana atunci nu ies din baie. Multumesc Anticipat!

13 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Hai ca esti tare laughinglaughing

| Barajag a răspuns:

Asadar, vad ca te duci cu laptopul in baie sa ne scrii noua, ori faci dragoste, ori tastezi?hee heeNu este mai bine sa-ti puna partenera ta prezervativul? Va fi mai palpitantbig grinDaca nu vrea, citeste prospectulbig grinBafta!

| tarziu a răspuns:

laughing)))))) daca nu esti sigur ca e pus bine, mai pune unu peste!

| Madden a răspuns:

Sunt sigur ca glumesti rolling on the floor

| Razvan_8265 a răspuns:

Hai... ca esti tarelaughing laughing binelaughing aaaalaughing desfaci pachetul scoti instructiunile le citesti si gata laughing

| ragaman a răspuns:

Stupid people

| ZuAgain a răspuns:

Il rulezi

| Cortex a răspuns:

Esti tocilar? nu da pe bune, un om normal ar infunda-o pe loc, tu intrii in baie si ne intrebi ce trebuie sa faci? sper sa se uite intre timp fata pe TPU si sa dea peste intrebarea ta si sa fuga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai in baie linistit...nu are rost, il pui degeaba.

| gabone_6555 a răspuns:

Hmmm pai daca erai destept cautai pe net fraiere ca sigur gasesti

| gabone_6555 a răspuns:

Si inca ceva daca vrei sa te umilesc am 14 ani si stiu sa folosesc un amarit de prezervativ ok

| Tyla a răspuns:

Si. ai reusit? rolling on the floor