| CristianChivescu a întrebat:

Salut, am o mare nelamurire.Recent am cunoscut o fata, am vorbit cu ea pe mess foarte multe, in una dintre discutii era vorba si despre prietena, adica ea m-a intrebat daca eu am prietena eu i-am spus ca nu si ea a spus ca ea nu are, dar nu a avut niciodata si ar vrea ca acum este destul de mare.In fine astea sunt o parte din discutii ne trimiteam mereu :* >:d

5 răspunsuri:
| alexuta4you a răspuns:

Inca nu te-ai prins? Nu vezi ca batea apropo la ceva? Nu are prieten si ca ar vrea...

| BestOfTheBest a răspuns:

Exact.cu ce te putem ajuta?

| RoxyAngel a răspuns:

Si care este ideea? Vrei s-o intrebi ceva? Sau ai chef doar sa te destainui noua?

| CristianChivescu explică:

Scuza-ti ma nu stiu ce s-a intamplat s-a sters ultima parte... Eu o simt ca nu mai vorbeste cu mine cu atat placere si nici nu mai imi trimite emoticoanele alea cum pot afla daca am pierdut-o?

| KoLCloser a răspuns:

Si intrebarea este? laughing