| Andreixxx12 a întrebat:

Salut am o mare problema cu familia sunt cu prietena iar familia mea nu ma vrea impreuna cu ea si nu stiu ce sa fac imi interzice sa mai ma vad cu ea dar eu o iubesc foarte mult si nu pot sta fara ea nu stiu ce sa faccrying(

7 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Cati ani ai? De ce nu o plac ai tai? Cati ani are ea? Da mai multe detalii.

| ZyReXe a răspuns:

Deci stai stai stai
Iti iubesti prietena iubire de prietenie sau esti les*i**a?

| neutrino a răspuns:

Atata timp cat esti intretinut, trebuie sa tii seama si de parinti. Atunci cand tu vei fi pe piciorele tale si vei fi responsabil de ceea ce vei face, atunci si numai atunci poti sta cu cine vrei tu. Aceasta e regula vietii.

| LauraLauraAlexandra a răspuns:

Vorbeste cu ai tai si explic-le ca o iubesti si nu poti sta fara ea.

| 10n a răspuns:

Incearca sa ii convingi pe parintii tai. Spune-le: Daca o aduc acasa o sa vedeti ca nu e cum credeti voi, de asta si tin la ea...sau ceva de genu.Pana nu se conving ei cum este fata nu prea ai ce face.

| pinky159 a răspuns:

Stai de vorba cu ai tai si spune-le ca o iubesti enorm de mult si ca va intelegeti foarte binepuppy dog eyes spune-le ca cum sar simpti ei daca ar fi fost in locul tau si din asteahappy, daca tot nu te intelege nu are rost sa va despartiti sau sa faceti alte prostithinking, nu trebuie sa fa intereseze ce spune lumeaoh go on chiar daca e mama si tata si ei tot timpul vor numai binele dar daca va iubiti nu au ce sa iti facapuppy dog eyes
Baftapuppy dog eyes

| Andreixxx12 explică:

Pai eu am 16 ani iar ea are 19 am incercat sa tinem secret dar tot s-a aflat am vb cu parinti le-am explicat dar..sunt parinti de aia comunistii.....si tot imi interzice si eu chiar nu vreau sa ma despart de ea + ca ma cert cu mama in fiecare zi, da nu pot sta fara ea crying