| PINKPERX2 a întrebat:

Salut, am si eu o problema
Vb cu o fata cam de 2 sapt, eu o plac si ea mi-a zis ca ma place, i-am propus sa fim impreuna si a zis ca ar vrea dar sa mai astept sa scape de niste probleme cu familia... si aseara vb prin sms, i-am zis ca o iubesc si a zis sa nu mai zic asa ca ea nu mai vrea sa o plac eu...

nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Eu cred ca ea nu se simte potrivita pentru tine. Incearca sa vorbesti cu ea, si exprima-ti atentia pe care i-o acorzi cu sfaturi sau cadouri nu neaparat scumpe. Astfel se v-a indragosti de tine. Bafta! happy

1 răspuns:
| Alexandra18Doolce a răspuns:

Draga,sfatul meu ..ar trebuii sa o uiti sa vezi si sa fi mai atent daca e genul de fata potrivita pentru tine ...Aratai ca poti sa o iei tu peste picior cand vezi ca vrea sa te faca sa te simti aiurea...Bye