| daneyOfNAn a întrebat:

Salut am o prietena as vrea sa am relati sexuale cu ea(si ea vrea) dar din tot ce am auzit a fost cu mai multi si a si intretinut relati sexuale, si problema e sa nu iau vreo boala BTS.Cat de eficient o fi prezervativul in cazul asta nu stiu de aceea vreau sa va intreb pe voi, ce imi recomandati sa fac?

2 răspunsuri:
| rox13yy a răspuns:

Fa-o mai, ca doar nu te manancalaughing foloseste prezervativul si gata

| Iulikaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu personal ti-as recomanda sa o iei frumos de mana si sa ii spui ca vrei sa mergeti sa va faceti analizele. Daca nu are nimic de ascuns va fi de acord, dar daca totusi iti ascunde ceva...va refuza happy