| MariusBacau12 a întrebat:

Aseara am intretinut relati sexuale cu prietena in varsta de 17 ani, insa ea nu ii place sa o luam usor... vrea sa intram direct la ..subiect... s-o facem din prima. credeti ca este normal?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă ei așa îi place, țac pac!
Ori te acomodezi cu excutare ori alegi pe altcineva mai la relantiu.
Pa, pa.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, e foarte normal! Sunt si tipe mai temperamentale, care se excita mai repede, si simtindu-se inundate de lichidul ce ajuta la lubrifierea vaginului, in vederea penetrarii, vor s-a cam sara peste preludiu si sa o simta cat mai repede inauntru, in ele! Daca ei asa ii place, asa sa ii oferi! Altele te dezbraca ele, iti fac un se xoral scurt, sa te faca beton rapid si apoi te incaleca, sau te si ermina oral intai, ca sa poti rezista mai mult la nr. 2! Altadata, cand vei intalni una care va dori 15-20 de minute de preludiu, ii vei face pe plac, daca vrei sa fie bine! Toate astea se si discuta! Dar sa te si astepti sa termini foarte repede - asat ti-o spun asa, ca sa stii, si sa nu ne mai intrebi peste ceva vreme de ce termini "prea repede"?!

| Cypronge a răspuns:

Scapa de notiunea aceea de Normalitate. Definitia termenului normal variaza de la o persoana la alta, ce e normal pentru mine poate fi foarte straniu pentru tine si vice versa. Fiecare persoana e normala si se comporta exeplar dupa standardele ei.
Nu stiu cati ani ai dar dupa felul in care ai pus intrebarea banuiesc ca ai unveda intre 13-18 ani.Si acum ca sa iti dau un sfat, daca iti place de fata respectiva ramai cu ea si bucurate de sex, si daca nu iti place nu mai sta cu ea e cauta o alta fata, numai tu stii ce vrei sa faci sau poate ca nici tu nu sti ce vrei din moment ce postezi o asemenea intrebare pe site, sexul e ceva emotional si opinile sunt impartite si variaza de la o persoana la alta, traiesteti singur viata si ia propile decizii, nu te lasa influentat de raspunsurile de pe TPU sau orice alt site, traieste pentru tine ca alta viata nu vei mai avea.

| AnGeL a răspuns:

Da...fiecare are propriile moduri in diferite situatii...fa-o sa ii placa my slow
succes happy

| DNSK a răspuns:

Nu putem spune noi daca e ok sau nu. Daca te simti bine asa, atunci e perfect. Preludiul e cea mai tare parte a actului sexual. Incearca sa-i explici asta si incercati data viitoare, poate ii va placea mai mult. Ma indoiesc ca a fost suficient lubrifiata daca ati facut-o asa, pac pac, cum bati din palme. Si apoi repede imbracarea.
Sexul nu cunoaste reguli. Le impuneti voi

| deeeeea1 a răspuns:

Fiecare cu fanteziile lui.

| unknownn a răspuns:

La 11 ani ce relatii sexuale intretii matale?
Lasaaa relatiile sexuale si du-te joaca scunsa.

| 1Qitu a răspuns:

Ninfomana

| neutrino a răspuns:

Ea e stapana.

| diavolitadulce a răspuns:

Ar trebui sa te bucuri ca vrea. multe fete refuza

| împartezâmbete a răspuns:

Nu e normal Hard, incearca sa o seduci, sa o inmoi si sa vezi ca mai apoi ca va fi usor, mmm iti trebuie si putina minte

| Wolfyye a răspuns:

Nu mi se pare nimic anormal din ceea ce face.

| alexsmyley a răspuns:

E destul de normal... exista fete ca ea sau cele timide, care se lasa mai greu.

| xNeverInLovex a răspuns:

Pai mai intai exlicai..arata-i cum e frumos...adik usor si pasional decat asa sti tu, dar ai grija cu ea..sa nu aiba probleme

| andreeeeeeeeeeea a răspuns:

Nu prea e normal. are doar 17 ani. daca faci asta 100% vei avea probleme.