| NuConteaza34 a întrebat:

Salut, am o problema atunci cand incerc sa fac sex cu prietena mea nu pot intra in ea, desi ea e destul de excitata si vad ca vrea asta, nu intra... Tin sa precizez ca suntem amandoi virgini si nu este prima data cand incerc sa fac asta, am incercat si cu alta fata si aceeasi problema. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa ai in vedere faptul ca diametrul canalului vaginal VIRGIN este de circa 7-8 mm si poate fi introdus in acel canal stramt fara sa apara durerea doar un obiect a carei grosimea si marimea este cea a unei TIGARI (fara filtru). Din acest motiv este indicat ca inainte de a intretine primul sex real sa fie practicat o anumita perioada de timp pettingul, cu scopul de a largi canalul vaginal intratat de mult incat sa o poti masturba cu 2 degete. Doar procedand astfel vei ajunge in situatia ca pentrarea sa fie destul de acceptabila si pentru ca fata sa NU ramana cu amintiri din cele mai neplacute privind primul ei sex din viata sa, cel de dezvirginare. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te miști acolo la intrare, și va intra treptat.

| Andreeush a răspuns:

Fiind la început trebuie să ai multă răbdare.

| ywar a răspuns:

Pai ai o problema la socoteala. Ce sa faci? Esti crud! Trebuie sa incepi de undeva. Bag-o si tu intr-una in care incape. Daca nu intra nu e pentru tine. Fiecare broasca are o cheie potrivita.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Folositi jucarii sexuale, masturbeaz-o. E mai greu la inceput.

| Hellboy96 a răspuns:

E prea strâmtă, ai penisul mic sau moale. Largeste-o puțin înainte și pune-o capra