| Sintesizzz a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul vostru.
Eu si prietena mea suntem pe punctul de a comite un act sexual. Avem amandoi 18 ani si suntem virgini. Am ramas de cateva ori singuri si am incercat sa o excit sarutand-o pe gat si pe abdomen, as vrea niste sfaturi, sunt la inceput si nu stiu ce sa fac sa o excit indeajuns incat sa se simta bine. Ma puteti ajuta va rog frumos cu niste sfaturi?
Nu vreau sa creada ca sunt nesimtit sau pervers.
Multumesc, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Mai bine căsătoriți-vă prima dată. Dacă nu vă simțiți suficient de maturi și responsabile pentru asta sau nu vă plăceți suficient de mult și stați unul cu altul până pică ceva mai bun, mai bine renunțați la idee. Dumnezeu nu binecuvântă sexul separat de căsătorie. Primele experiențe se imprimă foarte profund în creier, și dacă nu vă veți căsători în final, veți avea parte de sex în grup, la fiecare nouă relație duci în pat și partenerii anteriori prin comparații, regerete, nehotărîre. Dacă îți începi viața sexuală, organismul incepe să o ceară, poți contacta
boli venerice incurabile ( prezervativul apără în 80% din cazuri de boli venerice) sau sarcini nedorite( nimeni nu-ți garantează că nu ești acel 1% risc de neprotejare).Eu sunt foarte recunoscătoare soțului me că a refuzat toate ofertele anterioare, până la 24 de ani și că acest dar e numai al nostru.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baga bine carnatul in gaura si rupe patul

| mihai69 a răspuns:

Dacă ne-o prezinți pe amica ta, mă ofer voluntar să-ți fac o demonstrație practică.winking
'ai mă, ce naiba?!? de unde să știm noi ce o „încinge" pe amica ta? Asta se află doar „făcând și văzând".
Așa că... la treabă!

| LoveSleep a răspuns:

Un joc de șah ar excita-o mai tare decât tine.
"Nu vreau sa creada ca sunt nesimtit sau pervers". Îți dai seama că faceți sex, nu slujba de Duminică, nu?

| Doub a răspuns:

Nu mai spune nimănui, niciodată, în viaţa ta, că eşti pe punctul de "a comite" un act sexual, bine?

Ps. Vezi că infracţiunea comisă de tine se pedepseşte cu închisoarea între 3 şi 7 ani, fără să-ţi dea mâncare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Suntem pe punctul de a comite un act...sexual" =]]]]]]]
Scuze, revin.

| Dugalle a răspuns:

Ai maini, le poti folosi, stii?

Atingeri, pipaituri, restul descoperi tu. Nu vreau sa iti stric distractia.

| kata92 a răspuns:

Vă complicați viața aiurea dacă face-ți asta. Mai bine stați liniștiți și fără griji!