| Decembrie a întrebat:

Ieri am facut oarecum prima oara dragoste. Preludiula durat destul de mult cam 45 - 60 de minute, totul a decurs bine, incet dar in momentul cand am vrut sa-mi penetrez prietena nu am reusit, penisul se afla in stare de erectie insa nu intra, am incercat mai multe pozitii din ce cauza?

PS : Amandoi suntem virgini, nu am folosit lubrifiant.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luativa amundoi de mana si plecati de aici. rolling on the floor

| Jokyo a răspuns:

laughing))) Frate asa am patit si eu pe 1 mai exact aceeasi poveste dar am remediat-o tu fiind virgin si ea la fel nu aveti experienta + ca daca nu foloseai prezervativ chiarca nu prea aveai sanse! Pur si simplu tot ce trebuia sa faci era sa nimeresti unde trebuie si sa impingi cat mai mult si ai sa vezi ca pana la urma urma big grin

Nu stiu cati ani ai tu dar eu am 15 si iti zic exemplul pe care l-am patit si eu anul asta big grin

| drunkpanda a răspuns:

Nu stii unde e gaura?=)

| Decembrie explică:

Am 16 ani. am folosit prezervativ durex, are lubrifiant dar degeaba. a fost fail, o sa incerc data viitoare cu un preludiu mai scurt laughing