| GaniBoiiiii a întrebat:

Salut, am o problemă cam delicată, am o iubită și ea vorbește mereu despre de ce o plac alți băieți pentru cum arată, mereu îmi zice că sunt băiatul de tip "goals", dar mi-e frică pentru eu am un aspect mai "nașpa", adică am avut o problemă la glandă din cauza unui tratament greșit pe punct medicinal, și m-am îngrășat fără a face nimic, dar am și slăbit mult. Ce aș putea face dacă va spune că nu îi place aspectul meu și după să fie mai închisă pe mine, tot m-ar iubi? Eu nu judec pe nimeni după aspect și nu mă îndrăgostesc pentru aspect, nu sunt atras de aspectul nimănui și nu suport lumea care se gândește doar la aspect. Ce aș putea face dacă s-ar "închide" pentru că nu îi place aspectul meu, tot m-ar iubi sau nu ar merita? Am nevoie uriașă de ajutor...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

E jalnic ca un barbat sa aiba frici de orice fel esti barbat nu? Daca te lasa urmatoarea ca doar nu e ea singura din lume sau tu visezi la relatie pe viata? Omul e o fiinta poligama

1 răspuns:
| LucianMusic a răspuns:

Incearca sa vorbesti chestia asta cu ea. Ce conteaza daca ea e frumoasa, nu trebuie sa te gandesti ca tu esti urat pentru ea. O data si o data o sa iti gasesti fata perfecta dar pana atunci incearca sa fii foarte deschis cu ea si spune-i ce ai scris tu aici, daca nu asteapta sa vezi cum merge. Daca nu mai merge nu se mai merita sa stai cu ea, findca iti pierzi timpul degeaba.