| Sparky21 a întrebat:

Salut,am o problema cand mi se scoala si incerc sa ma masturbez nu merge deoarece piele e prea stramta...Am nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca pielea preputiului nu poate fi miscata la fel usor si in acelasi fel cum este prezrmtat in urmatorul film educational, https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg inseamna ca cel mai probabil penisul tau este afectat de fimoza, si in acest caz consultatia devine absolut necesara si obligatorie. Medicul urolog poate stabili cat este de grava afectiunea si daca si in ce mod se poate actiona in vederea eliminarii problemei respective. Multa sanatate!

| Alex2526 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Iar eu am penisul https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg fix la minutul 1.04! cand piela sta fix langa inel ce inseamna?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ai fimoza si te sfatuiesc sa mergi la un consult medical, la un urolog.

| alina2k18 a răspuns:

Vrei sa ti-o frecam noi sau ce ajutor vrei ca nu inteleg?
laughing