| bosulanonim a întrebat:

Salut. Am o problemă care mă frământă zilnic. happy anume ejacularea precoce. Nu mă ține deloc mult la masturbare, in 30-40 secunde mă termin, înainte mă ținea mai mult (o perioadă am lipsit din activitatea dată), de curând prietena m-a masturbat și mi-am dat drumul la scurt timp. Mă simt extra aiurea și aș vrea ajutorul vostru. Nu accept răspunsuri neadecvate. p.s: sunt virgin

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu ți-o mai frece.

| GabrielZane123 a răspuns:

Nu prea sunt expert dar pot sa iti spun din experienta mea ca tu de fiecare dată când te masturbezi te gândești la cum te-ai simtit atunci când prietena ta te-a masturbat și procesul este accelerat. PS: încearcă să te masturbezi pe un scaun sau în pat cu ochii închiși de câteva ori și poate ceva se va schimba