| rap4us a întrebat:

Am o problema cu o fata cu care am fost impreuna.
Din prima zi de cand am cunoscuto m-am imprietenit cu ea.
La un momentdat eram foarte apropiati si intr-o zi am vorbit cu ea pe mess. Am intrebat-o daca place pe cineva. A spus ca nu si apoi am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine. A zis ca vrea. Intr-o zi mi-a spus ca nu mai vrea sa fie cu mine pentru o cearta de mai demult. Urmatoarea zi am aflat ca un baiat Gabi mai cool decat mine este cu ea. De atunci nu o mai plac, pana in ziua de azi. Gabi nu mai este cu ea si spune ca nici nu va mai fi pentru ca nu se intelegeau bine de cand a inceput relatia. Acum multi baietii imi spun asta : Este sansa ta, du-te si fi cu ea din nou. In fiecare zi in care mi se spune asta simt ca intr-un fel o plac. Intrebarea este urmatoarea :
Credeti ca ar trebui sa fiu din nou cu ea?

13 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Eu cred ca nu meriata pentru ca e posibil sa te lase inca o data si nu cred ca vrei sa fi luat de prost de DOUA ori. si oricum nu cred ca vrei s fi felu doi (consolarea) se vede ca ea vrea numai b "cool". daca vine ea la tine aa mai dai o sansa asa. dar nu te duke l ea nu te umili mai bine gasesteti o fata de trebuie care sa nu te schimbe pentru unu mai "cool".

| mona a răspuns:

Da,garantat...ce mai astepti, actioneaza

| Intelligence a răspuns:

Idem 1234567.
Parerea mea este ca tra "lucrat la ea".sa comunicati.de ce a facut ce a facut.doar daca vrea ea si daca o faci sa tanjeasca dupa tine.insa sa te duci uh la ea, nu mi se pare ok.Noua fetele cand vedem un baiat care e disperat dupa noi nu ne place.asa ca nu te du acolo ca un caine.innebuneste`o mai intai.fa`o sa te placa.astfel incat sa isi repare greseaala,ai grija cum actionezi, dar nu te du tu la ea! oh go on la ce a facut, nu merita gaagica.si daca tipa e mai saltareata.da`i pace.o sa-ti ia inima dupa ce iai pus`o pe tava! happy grija de tine`:-p`.

| Mayar a răspuns:

Mai eu iti recomdand sa te grabesti, si vezi dupa aia ce faic si cum sta treaba.
Probabil ca ai ranito intr-o cearta si atunci a vrut sa te faca geloasa cul altul.

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Doar daca vine la ea tine. Sau daca iti spune ca te place. Altfel nu merita stresul. oh go on
Baftasmug.

| Lorenada a răspuns:

De ce nu? incercarea vina n-are...

Răspuns utilizator avertizat
| BeLLLLLa a răspuns:

No
n-ar trebuiwinking
findka daca ar fi tinut cu adevarat la tine
nu te lasa
good luck
in o alta relatie!:X:*

| rap4us explică:

O sa tin cont. Interesante raspunusuri.

| rap4us explică:

Faza e ca a la inceput parea ca si cum ar fi suferit pentru ca nu mai e u mine si de aceea sunt si mai confuz

| rap4us explică:

Da. dar eu tot sunt confuz pentru ca, nu cu mult timp de la despartire arata ca si ea sufera din aceasta pricina.

| rap4us explică:

Cand incepe scoala voi alege un raspuns castigator...

| OpenYourEyes a răspuns:

Parerea mea este sa nu te mai intorci niciodata la ea.Mie cand cineva imi greseste si ma minte, acea persoana nu mai are ce discuta cu mine.Sunt orgolioasa si tin la demnitatea mea.Asa ar trebui sa fi si tu.De ce sa te intorci la ea dupa ce ti-a facut? Vrei sa te considere ca esti "in limba dupa ea"? Stai linistit, nu e singura de pe planeta.Si prin simplul fapt ca nu o vei baga in seama ii demonstrezi ca te respecti ca persoana.

Bafta! :*