| doc123 a întrebat:

Salut, am o problema foarte mare, m-am indragostit de o fata foarte mult fata e foarte frumoasa, dar nu o iubesc ca e frumoasa sau ca arata bine, o iubesc bineinteles nu pot sa zic ca o iubesc ca nu sunt cu ea, imi place de aspectul ei... acest sentiment nu am mai simtit pana acum pentru o fata, problema e ca ea nu simte nimic pentru mine ce pot face?

2 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Ce poti sa faci? Daca nu te place ca un viitor iubit. Incearca pur si simplusa ii fii prieten. Poate cu timpul o sa te placa. Poate va descoperi ca esti mai dragut decat pari la prima vedere poate. Acum, si ea are pretentii nu? Daca e frumoasa... Ma rog, mult succes, sper sa poti sa te aproprii de ea.winking

| Waffen18 a răspuns:

N-ai ce fac... daca nu te place asta e, pune-te in locul ei, daca ar veni o fata care n-are niciun Dumnezeu la tine si ti-ar spune ca te place, ai accepta?