| aNdreII_2633 a întrebat:

Am o problema in legatura cu o fata, a invatat in scoala cu mine si imi place de ea inca din clasa a 6-a si ultima oara cand am vorbit cu ea a fost in clasa a 8-a si i-am zis doar 2 chestii minore si cand vorbesc cu ea parca ma fac statuie straight face e foarte frumoasa si nu stiu ce sa ii zic cand ma intalnesc cu ea. Nu mai stiu ce sa zic ce sa fac sunt acum in clasa a 9-a si imi e foarte dor de ea straight face Si ea are prieten dar mie nu imi pasa pentru ca tot tin la ea. As vorbii cu ea pe mess sau ceva dar nu am id ei nici numarul ei. Va rog ajutati-ma! happy

2 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Daca mai tii legatura cu fostii tai colegii intreabai daca au id-ul ei. unul dintre ei trebuie sa aiba un id sau un numar de telefon.sau dintre colege. poate cineva mai tine legatura cu ea si te poate ajutahappy

| aLyNutZu_6169 a răspuns:

Pentru inceput cauta pe la preteni id ei

astepta sa se certe cu iubitul actual(sigur o sa se certe intr-un final...sa speram)
dupa ce se despart u o sa fi umarul pe care o sa planga

si atunci bang actionezi si ii zici daca vrea sa stea cu tine

si mai intai de toate du-te la biserica si spovedestetelaughing