| Walker1111 a întrebat:

Am o problema, penisul meu este curbat in jos destul de tare.
Mentionez ca am 16 ani si penisul meu are ~17 cm
Vreau o metoda prin care pot sa il fac sa stea in sus!
P.S. fara sa ajung la doctor
Nu vreau raspunsuri gen:
Este bine asa
Majoritatea barbatilor il au curbat
Etc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Majoritatea barbatilor il au curbat. Stanga, dreapta etc. Nu-ti place raspunsul dar asta e realitatea. Numai chirurgical ii poti modifica ceva. Si nu cred ca te-ar incanta asta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Potrivit parerii unanime, atat a specialistilor cat si a majoritatii barbatilor a reiesit constatarea/faptul ca probabil (si posibil) in cazul a circa 85-90% dintre barbati lumii penisul lor poate avea o forma curbata ca si directive, care poate fi mai mult sau mai putin incovoiata. Incovoierea care difera de la caz la caz putand fi mai mult sau mai putin evidenta, poate fi si indreptata/inclinata inspre toate directiile posibile. Este cu totul imposibil de a fi modificata structura, lungimea, grosimea sau forma penisului cu tehnologia medicala actuala. Si cu toate aceste fiecare barbat reuseste sa-si gaseasca pozitia optima de a-si indeplini....menirea. Din pacate va trebui sa te consolezi si tu cu gandul ca NU exista nici-o posibilitate de a inderpta penisul asa cum si-ar dori-o probabil foarte multi. In concluzie poti sa apari sau sa-ti prezinti oricarei fete/femei sau a oricarui prieten bun, fara nicio retinere ''strambatura'' mai ales daca esti multumit de masura si grosimea sa. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Stai pe burta cu el lipit de burta dar sa fie si in stare erecta, repeta asta in fiecare zi cel putin o ora eu asa am facut.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Multe femei prefera "capra"; asa ca o sa primesti doar calificative maxime cu asa "agregat"

| ShamelessQboy a răspuns:

Cică dacă iei un morcov in fund ti se îndreaptă penisul, lor.
Nu ai ce sa-i faci in mod natural, doar operația estetică te salvează!