| alexandrucusa a întrebat:

Am o intrebare mai delicata.

Penisul meu este curbat spre dreapta

De ce?

Vreau cat mai multe raspunsuri.

10 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Penisurile au diverse forme sau curburi. Sunt in general curbate in sus sau in jos, uneori drepte sau cu diverse grade de curbura la dreapta sau la stanga.

Daca curbura este exagerata iar erectia e dureroasa ai putea consulta un medic.

Unii spun ca aceste curburi depind de ceva ani de obisnuinta cu un anumit tip de masturbare sau cu mentinerea penisului in erectie intr-o pozitie stramba.

Singurul lucru de care ai putea sa te temi e o afectiune numita Peyronie. In aceste cazuri curbura este foarte mare, erectia e dureroasa iar cauza e o afectiune a tesutului penian si necesita consultarea unui medic.

Altii spun ca poti indrepta curbura schimband modul in care te masturbezi si in care iti tii penisul in chiloti dar ca ar dura ceva ani. Desigur stii cum e cu zvonurile.

| DomnulSarma a răspuns:

E posibil ca asa sa te fi nascut pe tine...nu e ceva foarte grav.Dar du-te la doctor pentru orice eventualitate.Mult succes!

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ia 2 carti mai groase, puneti jucaria, intre cele 2 carti, si tine apasat, cam o ora pe zi timp de 5 zile, si isi va reveni

| Hevnoraak a răspuns:

Felicitări tu te numeri printre cei 75% din bărbaţii de pe planetă care au "problema" asta.

| bunicisibuni a răspuns:

Nu e nimic grav fiecare penis diferă.

| radutorres9 a răspuns (pentru bunicisibuni):

Zise tipa care le.a incercat pe toate.

| Raul5765578 a răspuns:

Nai de ce sa te temi fiecare penis creste diferit

| Manuela18 a răspuns:

Salut!
A luat forma asta datorita lenjeriei tale intime(prea stransa, mulata probabil) si felul in care il tii in lenjerie. Trebuie sa stea cum sta cand nu ai lenjerie pe tine.

| XxXExpert a răspuns:

Aşa e forma lui. Nu e o regula sa fie drept. Nu-ti face griji. Funda?

| AngelaMatache892 a răspuns:

1.leaga o funie de clanta usii
2. leaga celalalt capăt al funiei(ai grija sa fii pozitionat astfel încât la trantirea usii penisul tău sa se duca in partea opusa curburii)
3.indeparteaza-te cat mai mult posibil de usa
4.roaga pe cineva sa trântească usa cat mai tare si in repetate randuri