| Th3P1an1sT a întrebat:

Salut. Am o problema sentimentala și as vrea sfatul vostru poate ați pățit sau nu. Am stat cu fata 4 ani și amândoi ne-am greșit enorm, după ce am clarificat lucrurile mi-a zis ca știe ca o iubesc și ca i-am demonstrat asta dar ea nu se simte fericita din cauza faptului ca o văd doar ca pe iubita nu și ca persoana. Ce pot face ca sa repar relația aceasta? Ideea e ca trec printr-o perioada stresanta și gândurile mele nu se pot așeza. Mulțumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Reflectează ce ai învățat, nu mai poți să repari nimic ( le intra in cap ) plus că ciorba reîncălzită nu-i buna deloc.
Și mergi mai departe, cu timpul o să treacă ( șterge orice contact ). Vezi-ti de viață cum poți să o îmbunătățești

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îți comanzi ochelari de văzut persoanele.

| NotNamed a răspuns (pentru sadrian46):

Așa moșule, dai acolo cu glume 2021 rolling on the floor

| tzionut a răspuns:

Ciorba reincalzita nu prea merge. prea multe cicatrici. Totusi daca esti hotarat sa continui relatia va trebui sa respectati amandoi 3 principii clare comunicare, incredere si respect. Daca cel putin una lipseste, relatia nu va fi functionala.

Lol. Get over it.