| PPGFV a întrebat:

Salut.Am o problema si sper sa ma ajute cineva.Am facut sex neprotejat cu prietena mea in ultima zi a menstruatiei si nu am ejaculat in ea (cred). a fost chiar la iesire. Poate ramane insarcinata?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| ciresik80 a răspuns:

Sansele sunt destul de mici daca are menstruatie regulata pentru ca astefl are si ovulatie regulata si chiar daca ai fi ejaculat in ea spematozidul dupa fecundare isi pasteaza doar doua zile capacitatea de fecundare dar cred ca data viitoare ar fi mai bine sa folositi un prezervativ.

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dc nai folosit prezervativ? bravo esti tatic, pregateste-te sa iti economisesti toate alocatiile ca sa cumperi scutece ploduluiwinking

| dreamgirl16 a răspuns:

Nu potiiii sa fii sigur! Pune``o sa isi faca un test de sarcina may!

| Barbiiiiee a răspuns:

Ar fi bine sa-ti dai seama daca ai ejaculat sau nu, ca daca ai facut`o sansele sunt foarte mari!