| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problemade natura sexuala, cand vreau sa fac sex cu prietena mea, cand ajungem in momentul penetrarii, eu nu simt nimic, adica in momentul acela de du-te-vino, nu simt nimic, din cate am inteles poate fi de la prezervative, nu gasesc pe marimea mea, am circumferinta undeva la 67-69 cam pe acolo, aveti idee de unde as putea lua o marime ca aceasta, nu gasesc decat de 56 maxim sad, accept si glumele sau mistourile

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In privinta modelelor si ale marimilor in care sunt produse prezervativele firmei/brandului Durex, lista completa cu toate modelele si dimensiunile este prezentat in urmatorul tabel :
Brand;; Style;; Length (mm);; Width (max/min in mm)
- Durex Close Fit 178 -- 49
- Durex Sensation 178 -- 52
- Durex Ribbed 178 -- 53
- Durex Pleasuremax 195 -- 66/54
- Durex Elite, Extra Safe, Featherlite, Performa, Select Flavors, Tingle 205 -- 63/52
- Durex Avanti Ultima 205 -- 63/52
- Durex Comfort XL 251 -- 63/54
Conform tabelului informativ al firmei Durex reiese ca modelul Pleasuremax este cel fabricat cu largimea maxima de 66 mm.
Sper sa fii multumit de informatiile oferite. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

67-69 ce sunt cm sau mm?

| TheWznd a răspuns (pentru Emilian65):

Măsoară-ți talpa și vezi dacă e posibil ca un penis să fie lat de 67 cmlaughing)))

| Sofer a răspuns:

Încearcă și fără bro. Și băgați un oral de fiecare.

| cristimihailov a răspuns:

Dar un oral ti-a facut?

| alina2k18 a răspuns:

Ohoho :))
Vezi astea, super king de 69mm
https://www.emag.ro/......D6DR9WBBM/

| Quazar a răspuns (pentru alina2k18):

Le stiu, doar ca am vazut pe google review uri proaste