| Gates1994 a întrebat:

Am o relatie cu o fata de 15 ani (eu am 17), ne iubim foarte mult, etc. Insa problema URIASA este ca ea nu este din Romania, ci din Australia si vine in tara doar 2-3 saptamani anual (luna iulie). Noi comunicam foarte mult, iar cand vine in tara suntem de nedespartit. Acum, a venit timpul sa ne luam iar adio pana la anul, simt ca mi se rupe inima si ma gandesc incontinuu la asta, nu stiu ce sa fac sa nu ma mai simt asa. Cand ea nu este aici nu ma gandesc la alte fete sau la chestii din astea, simt ca ceva din mine este in alta parte (nu am depresii sau asa ceva). Solutia ca ea sa se intoarca in Romania nu exista, doar ca eu sa ajung acolo, insa nu stiu ce pot face... imi doresc sa merg mai departe la academia de Politie. Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi va rog.

5 răspunsuri:
| DaReZon a răspuns:

Yo bro what'up. Deci hai sa vedem: academia de politie sau fata? Fara academie nu vei avea un serviciu bun. Daca alegi fata ce a sa faci? Ea iti va spune: Adu-mi bani! Si in plus este foarte departe. Asta te face sa suferi. Poti sa iti gasesti mai aproape de tine fete seen? Good luck bro

| neutrino a răspuns:

Eu iti doresc sa te maturizezi mai repede.

| wallent1n a răspuns:

Daca tu crezi ca o sa te casatoresti cu ea si o traiti ca in povesti ai putea sa te muti in Australia... sau ai putea sa incerci sa o lasi, ca sansele sa te insele sunt mari si eu unu nu as putea rezista cu gandu asta, dar tu faci ce crezi tu ca ii mai bine.

| flaviusss a răspuns:

Frate eu zic sa o termini cu ea cat mai repede, deoarece e si mare distanta, iar daca mergi la academie cum zici si vei ajunge politist, crede-ma ca vei cunoaste fete frumaose la care cu greu le vei rezista. Parerea mea sa o terminati, e prea mare distanta straight face cu cat mai repede cu atat mai bine.bafta

| Didiiiii a răspuns:

Se vede ca tu chiar tii la ea, dar distanta este foarte mare si din moment ce ea nu poate veni des in Romania eu zic ca nu o sa va mearga prea bine relatia....Asa decat sa suferi dupa ea fiindca dupa cate am inteles nici tu nu poti merge la ea, din cauza dorintei de a merge la academie mai bine treci peste... Oricum nu este singura fata de pe planetahappy