| Rushmaster448 a întrebat:

Salut,am o relatie de 5 luni cu o fata de 16 ani (eu avand 19) pot spune clar ca ne iubim ca doi nebuni happy in weekend mai mereu ne intalnim iar seara de obicei ne uitam la un film sau pierdem timpul happy treaba e ca ea e virgina iar eu nu si nu stiu cum m-am abtinut 5 luni de zile sa nu fac sex cu alte fete (avand okazii ff incitante) dar cred ca e timpul sa duc relatia la o noua baza ca sa zic asa happy in ultimul timp am inceput sa ne sarutam foarte pasional, am inceput sa o ating in locuri "intime" acolo jos dar dupa ceva timp imi ia mana de acolo happy presupun ca se rusineaza

Intrebarea mea e : Cum ar trebui sa procedez ca sa deschid portile raiului laughing presupun ca nici ea nu doreste sa fie fata mare pana cand se marita happy

Va rog sa raspundeti cat mai serios si de preferat din experienta sau daca esti fata cum ai dori tu sa fii abordata in acest caz!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Cred ca presupunerea ta este corecta cand zici ca :"presupun ca nici ea nu doreste sa fie fata mare pana cand se marita" insa nu uita ca este inca "foarte mica" deocamdata astfel ca refuzul ei trebuie inteles prin prisma acestui aspect. Incearca sa o intelegi si pe ea nu doar simturile tale oricat ar fi acestea de intense.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pune mana mai des si ai sa vezi ca te va lasa din ce in ce mai mult.

| SkyPilot a răspuns:

Ai rabdare, daca a inceput sa te lase sa o atingi jos esti pe drumul cel bun. Pe cele mai multe fete le cuceresti sentimental, fa-o sa se simta iubita si apreciata, asta este cheia "portii raiului".

| Mihai901 a răspuns:

Gandeste-te cum ar fi in locul ei:
Am un prieten de 19 ani eu avand 16 si vrea sa facem sex... asa se explica in opinia mea