| cony1226 a întrebat:

Am observat ca pe windows xp merg greu videourile, cand dau full screen pe youtube merge greu si cand dau pe normal merge bine. Ce e de facut? Nu imi spuneti ca e de la calculatorul meu ca nu e asa, am avut windows 7 pana de curand si mergea brici si full screen si normal pe full hd. (ma scuza-ti pentru categorie dar nu primesc raspuns la categoria care trebuie)

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Driverele video, fă-i un update la drivere și la flash palyer și vezi la urmă cum merge.

| SileSilviu a răspuns:

Driverul si flash exact cea zis Az.re
Dar mai depinde si ce browser ai, ce calitate a videoului setezi daca ai multe downloadatte in pc, daca windowsul este bun, daca placa video nu e piatata.