| cony1226 a întrebat:

Am observat ca pe windows xp merg greu videourile, cand dau full screen pe youtube merge greu si cand dau pe normal merge bine. Ce e de facut? Nu imi spuneti ca e de la calculatorul meu ca nu e asa, am avut windows 7 pana de curand si mergea brici si full screen si normal pe full hd.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai si de unde crezi ca este? De la calculatorul meu? Este de la calculatorul tau si anume iti trebuie DRIVER NOU pentru placa ta video si cum XP-ul nu mai are suport tehnic, ma indoiesc ca vei gasi cel putin un driver de 2011.
Bafta! (cand aveai win 7 aveai si driver nou pentru placa video)

| cony1226 explică (pentru neluL):

Cred ca de la asta este. Multumesc pentru raspuns!

| neluL a răspuns (pentru cony1226):

Cu placere! bye, bye wave

8 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu de gandii ca e de la windows ca visezi...mie-mi merge HD maxim full screen la winXp, toate videoclipurile perfect...eu doar ti-am zis asa sa nu dai vina pe windowstongue

| cony1226 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Nu dau vina pe windowswinking... Doar am intrebat poate nu am facut eu ceva bine.

| megamix112 a răspuns:

Verifica daca ai instalat bine placa video.Si mie imi facea problema asta dupa ce am reinstalat windowsul si 480p mergea in reluare, dar asta pentru ca nu aveam driverul instalat calumea. Dupa ce l-am instalat cum trebuie mergea totul brici.Bafta!

| mudokinss a răspuns:

Spune-mi cum ai schimbat exact windows-ul? si...ai verificat toate driverele si plugin-urile+codek-urile?, daca da, cum mai exact ai install windows[metoda]?

| cony1226 explică (pentru mudokinss):

Am instalat un windows sp3 neatinshappy. Trece testul de validare de la genuine, cred ca este de la driver... Multumesc pentru raspuns!

| YoGaby a răspuns:

Exact aceiasi problema o am si eu! dar nu e vorba doar despre youtube aici! oricum eu cred ca e din cauza Adobeului! tu ce Adobe ai! eu am Adobe Reader X si inainte l-am avut pe Adobe reader 8 si mergea brici cum ai zis tu big grin