| laila2 a întrebat:

Salut
am si eu intrebare am avut cu 2 saptamini prima mea relatie sexuala si nu m-am protejat caci era a 3 zi dupa ciclul menstrual si dupa asta peste 4 zili am dat analizele de urina si singe se poate oare de aflat in asa timp scurt daca sunt insarcinata?
am nevoie de raspuns concret!

5 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Nu se poate in asa scurt timp, dac era cu vreo 2 saptamani dupa se vedea, deoarece in urina se vede daca esti insarcinata sau nu.Si daca ai mai fost a3-a zi dupa ciclu,nici o sansa, din moment ce a fost asa, erau prea putine sanse. Sper sa nu mai ai griji acum

| laila2 explică (pentru anka89):

Si inca el nu a ejaculat in interior

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Iti voi raspunde prin urmatorul link

http://www.TPU.ro/......de-14-ani/

| crisbella a răspuns:

Dp 2 saptamani de la contactul sexul se poate afla daca esti insarcinata, iar daca iti faci dozarea beta-hcg, hormonul care creste dupa ce ramai insarcinata. Iti poate aproxima si varsta sarcinii.

| luisanamy a răspuns:

Dupa 7 - 14 zile poti afla daca esti insarcinata!