| xPoc a întrebat:

Salut am si eu nevoie de ajutor...acum un an am cunoscut o fata pe cs luasem numarul ei vorbeam cu ea ne intelegeam foarte bine si intro seara i-am cerut o poza sa o am in telefon imi daduse o poza cu ea in chiloti iar eu ca prostu i-am aratato unui prieten. dupa cateva zile m-am certat cu el iar el i-a spus totul acelei fete.ea s-a suparat pe mine si nu a mai vorbit cu mie de un an imi tot cer scuze dar nimic...ce imi sugerati sa fc?

Răspuns Câştigător
| All3x4You a răspuns:

Salut amice..eu zic sa o uiti ..stiu ca ti la ea dar e cel mai bine asa..iti va fi greu dar, ei nu-i mai pasa de tine.Tu nu vezi lucrul asta? si pana la urma daca tinea la tine.te ierta si iti mai dadea o sansa ..parerea mea. Sper ca te-am ajutat.Bafta!winking

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Esti nesimtit, asa iti trebuie! Si ea o usuratica.

| MishikiCrisy a răspuns:

Sa te impaci cu prietenul tau si sa o uiti pe fata aia. Se vede clar ca e curva daca ti-a dat o poza in chiloti, adica pe bune? Nu ai niciun pic de logica?

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Asa judeci tu dupa capu tau prost ca o femeie e curva daca da cuiva o poza in chiloti. Da alea care "dau" poze in pasarica goala in Playboy sa se labareasca toti uitandu-se la ele ce sunt? curve platite?

| MishikiCrisy a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Bine, nu chiar curva, dar proasta de bubuie sigur e.

| h3r a răspuns:

De ce s-a supărat? Doar chiloții îi aparțin.

| 7639781254 a răspuns:

Ce sa faci? Sa te bucuri ca ai scapat de o asemenea curva! Oare cati baieti i-au mai cerut poze cu ea si oare ce fel de poze le-a dat? Nu mai fii prost! Pune mana si cauta-ti o fata cuminte, nu una care iti da poze cu ea in chiloti.

| xPoc explică (pentru 7639781254):

Daa la asta m-am gandit si eu

| 7639781254 a răspuns (pentru xPoc):

Mintile geniale gandesc la fel. big grin

| MisterRip a răspuns:

Atunci nu-ti mai cere scuze, ea sa obisuit sa faci pe catelu si ea sa te refuze deja e un joc vechi. Tu zii asa ( uite cum sta treaba draga, eu n-am facut-o intentionat si nu am crezut ca te vei supara din atat chestie, daca tu crezi ca din acea greseala merita ca noi sa nu mai vorbim deja ai spus tot, daca vrei sa ma ierti bine, daca nu e treaba ta, e ultima data cand iti spun asta) si e de ajuns. Nu te mai ruga de ea sa te ierte, cu cat te rogi mai mult cu atat no sa te ierte. Asta e... Succesc

| xPoc explică:

Baa ia lasati-ma in *** mea cu texte"ca e curca ca e proasta de bubuie etc. daca si ea curvaa...e clar am auzit-o si pasta curva si sa fie virgina