| Anonim888729 a întrebat:

Salut, am și eu niște întrebări.
Ieri am fost cu niște prieteni să facem sex cu o fată, ceilalți prieteni au avut erecții eu unul nu am avut aproape deloc, abia se scula. Din ce motiv poate fi?
Poate fi din cauza că am 16 ani?
Poate fi din cauza că în cameră respectivă erau mai mulți băieți?
De la emoții?
De la prea multă masturbare? (Precizez că în ultimă vreme nu mă masturbez excesiv).
Sau poate că sunt virgin?
(De rușine că nu mi se scoală am plecat fără să inițieze un contact sexual).
M-am jucat și cu sânii ei, dar tot nu se scula...
Îmi e tare rușine de mine.

Răspuns Câştigător
| Konstantinos99 a răspuns:

WTF. Mie mi se pare sf ce zici.
In primul rand, e naspa ca te masturbezi si mai ales la varsta asta. Si sa scapi e extram de greu, crede-ma(3 ani )
In al doilea rand,tu nu ai prieteni ca prietenii se ajuta se fatuiesc, nu fac ce povestesti tu.
In al treilea rand la varsta asta inca nu esti gata pentru sex, adica pentru a incepe viata de familie.
SFATUL MEU IESI DIN CERCUL ASTA DE PRIETENI, CA DE FAPT NU SUNT PRIETENI SI APOI SA TE CONCENTREZI PE TINE, SA DEVI MAI BUN SI SA ITI GASESTI TU O FATA DOAR A TA SI TU DOAR AL EI, SA INTELEAGA CA ESTI SPECIAL SI TU SA INTELEGI CA EA ESTE SPECIALA
Si sa stii ca nu imi pasa ce zic prietenii tai si ce fac eu iti zic ca nu e bine pentru tine si nici pentru ei, si e bine sa fi virgin si sa ramai pana gasesti o fata de care sa iti fie drag si sa se merite efortul.E rau ce faci! Daca nu ma crezi pe mine intreaba un om invarsta si intelept.O sa sune frapant pentru tine dar :daca maine mori chiar asta conteaza? Conteaza sa dai cei mai bun din tine si ce ti am spus sa fi cel mai bun om din cel mai bun.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Copii idioti, la 16 ani nu ai nevoie de sex, ai altele de facut nu sa te joci cu sînii fetelor, aia o faci cand esti casatorit cu sotia ta, dar pana atunci ai scoală trebuie sa inveti sa termini un liceu si după aia vin si fetele mai cresti te mai masturizezi si ele la fel, sigur ai fost la prostituate, ca o fata cuminte nu te lasa sa te joci cu sînii ei si nu accepta sa faca sex cu toti. Renunta la masturbare, nu este ok la 16 ani sa ai astfel de idei sex si masturbare, parintii tai nu vad ce faci? Ei ce spun sunt de acord cu tine sa mergi la crve?

| MarianWLF a răspuns:

Din cauza emotilor, nu ai avut erectie deoarece erai stresat, probabil ai nevoie de un mediu unde sa fii tu singur cu o fata pentru a te putea simti bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil si pentru ca esti prea micut de varsta, ori prea emotiv.
virginitatea nu are nimic de a face cu sculatul penisului.

| Emilian65 a răspuns:

Cauzele ar fi urmatoarele: rușinea fata de prezenta prietenilor tai, emoții, masturbarea în exces. Dacă încerci sa controlezi aceste lucruri, cu timpul vei putea face sex fără probleme.

| Celdrept a răspuns:

O aveai mai mica decât ceilalți sau de la emoții!

| Eusuntd a răspuns:

Nu poate avea legatura cu faptul ca esti virgin sau ca ai 16 ani. Cel mai probabil de la emotii, rusine poate, din cauza faptului ca te aflai in incapere si cu alti baieti. Daca in mod normal n ai vreo problema cu asta, cu siguranta au fost emotiile de vina. Data viitoare lasa emotiile si de preferat sa nu fii si cu altii in camera, n are de ce sa ti fie rusine, se mai intampla

| CCC13 a răspuns:

Câți băieți ati fost?
Ati făcut sex cu ea pe rând sau gangbang?