| andreyush99 a întrebat:

am si eu o intrebare >: are vreo legatura cosurile cu ruptul atei dupa primul contact sexual? sau dupa primul act sexual incep sa treaca chiar daca ata nu s-a rupt big grin

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ai facut " schimbare" de sange.
Mai pe scurt, are. E o noua etapa in viata ta, te dezvolti tot mai mult.

4 răspunsuri:
| Cleopa a răspuns:

Nu, nu au nici o legatura. daca ti-au aparut cosuri e din cauza adolescentei si te vor tine cativa ani!

| andraeva a răspuns:

Nici o legatura!happy

| pittikaRoxy14 a răspuns:

Nu cosurile sunt din cauza maturizaru.Nu cred ca etste nici o legatura.

| andreyush99 explică:

Intr-adevar ruptul atei nu are treaba cu cosurile! Dar am 5 zile de cand am facut "schimbarea de sange" si se pare ca toate cosurile s-au tras. m-ai am doar putine semne :*!