| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare ce sa fac ca sa-mi treaca cosurile de pe fata dar mi-am inceput viata saxuala...

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inceperea vietii sexuale nu are nici o legatura cu cosurile. Daca respecti masurile normale de igiena, e bine sa te duci la un dermatolog pentru consultatie si tratament.

| Sara a răspuns:

Nu are nici o legatura sexul cu cosurile, Cine te a pakalit? Cosurile cred ca sigur iti apar din cauza pubertatii, iar daca acneea e accentuata, consulta un dermatolog. Iti va da un tratament bazat pe tipul tau de ten, si fix pe prb ta. Nu ezita, sa ai o igiena ft buna, si sa te mai speli cu ceai de musetel, ajuta ft mult tenul. bye bye.

| Liada a răspuns:

Nimic komul nu vad...ai grija ce maninci...mai putin sarat piparat si dulce... mie imi ajuta

| deleuandrei a răspuns:

Intra pe www.scapa-de-cosuri.eu si aici vei gasi totul.

| gingasu a răspuns:

Spala-te mai des pe fata... cosurile in marea parte a situatiilor se produc datorita factorilor exteriori ( praf), spala-te mai des, nu doar cu apa (cum face pisica ) rolling on the floor, poti da si cu sapun pentru fata ca nu te musca tonguehee hee.

| Demoiselle a răspuns:

Hey! Sunt de acord cu brigaela: `Inceperea vietii sexuale nu are nici o legatura cu cosurile`, dar iti recomand o solutie foarte buna care la mine a avut rezultate: Zineryt(unul dintre cele mai recomandate tratamente contra acneei)...il poti gasi la orice farmacie...big grin

| al3cse a răspuns:

Sa te duci la farmacie si sa iti cumperi niste creme pentru cosuri. SA NU LE STORCI CA ITI RAMAN SEMNE! cand folosesti crema o sa vezi ca cosurile se storc singure cand te speli pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu are treaba coșurile cu viața sexuală. Consultă un dermatolog pentru investigații și tratament. Nici dozările hormonale nu trebuie ocolite.
Pa, pa.