| anonim_4396 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare, ce sa fac ca sa-mi treaca cosurile de pe fata, nu demult mi-am inceput viata sexuala... ajuatima va rog

5 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Da n-are nicio treaba una cu altabig grin du-te la medic sau asa de inceput incearca cremele de la clerasilbig grin sunt bunebig grin gel de curatare, gel de tonifiere si apoi crema pentru acneebig grin

| Crs a răspuns:

Daca suferi de acnee, du-te si consulta un dermatolog. Acesta iti va prescrie un tratament adecvat pentru tenul tau si iti vor trece mai repede cosurile. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa iti treaca, continua activitatea sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu mi-am inceput viata sexuala, dar am deja cosuri. Cauza este urmatoarea:maturizarea.Cand un copil are intre 10 si 18 incep sa ii apara cosuri, pe la varsta adolescentei, incepe sa scape de cosuri, dar daca ti le spargi o sa ai probleme :infectii faciale.

| madyy_5091 a răspuns:

Incearca cu clearskin... e o sticlutza alba.cu albstru scrisul doar.costa in jur de 150 de mii. o poti gasi la avon. e ff buna...este k o masca o lasi pe fata pana intra in piele apoi te speli.si in cateva saptamana maxim o luna scapi de cosii. dar trebuie sa dai in fiecare zi k altfel ...nu-ti trece.