| Gabriela_Onutza_1994 a întrebat:

Fetele care v-ati inceput viata sexuală, dupa cat timp ati inceput sa va dezvoltati sau sa va treaca coșurile?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Din pacate nu o sa se schimbe nimic, dar alina a venit cu o sugestie buna. Proteinele alea chiar ajuta la intretinerea tenului, faza e ca trebuie in fiecare seara si sa stai minim 30 min inainte sa speli.

| alina2k18 a răspuns:

Sora mea nu imi mai amintesc bine dar... pentru cosuri recomand the FACIALSwinking

| Marbella188 a răspuns:

Chiar pot sa zic ca m-am dezvoltat vizibil ft mult in jumatate de an, cam asa. Regret pentru ca m-am si îngrăşat puţin dar in rest e ok. Si cosuri. no. N AM AVUT COSURI. am doar in acea perioadă, dar nu in fiecare luna. Good luck!