| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebare... ce sa ii cumpar prietenei mele de 500lei?

Răspuns Câştigător
| Florentin_6875 a răspuns:

Nu face prostia sa-i dai ei banii, va simti ca valoreaza 500 lei cel mai bien cumparai un parfum si un animal de plus mai mariso si un trandafir chiar daca e mai putin cam 300 lei sentimental valoreaza mai mult sti ca va ramane cu animalul amintire asa niste bani i-a dat si gata. Bafta!

3 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Cumpara-i un parfum de firma, o bijuterie din aur sau o rochie lunga de seara sigur ii va place. Daca alegi sa-i cumperi o rochie cel mai bine mergi cu ea la magazin pune-o sa o probeze ca din greseala pe cea care ii place si asa ai rezolvat.

| covaci101 a răspuns:

O să-i placă orice cadou îi vei cumpăra! Dar mai degrabă îţi propun să-i dai ei banii să-şi cumpere un cadou! laughing Motivează că n-ai ştiut ce să-i cumperi.

| Cristiutzzz a răspuns:

Multumesc