| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am făcut sex protejat cu prietena mea, ea fiind virgină, pe moment nu a curs sânge dar pe parcursul zilei i-a tot curs cate putin, când se ducea la baie sa urineze si o doare aproape de organul genital, deasupra mai exact. Cand o doare, când nu. Sânge i-a curs și astăzi. Am excitat o foarte mult.
E normal sa se întâmple asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca dupa intretinerea sexului de dezvirginare, exista posibilitatea sa apara toate starile descrise. Starile si situatiile care apar dupa dezvirginare sunt de regula destul de diferite de la o femeia la alta, fiindca NU exista un anumit sablon sau tipar universal valabil in toate cazurile. Dupa cateva zile de pauza si odihna care sunt cat se poate de necesare in astfel de situatii, starea ''pasaricii'' va reveni la normal. Sanatate!

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Doar un medic ar putea spune cât e de normal, în urma unei examinări.
Așa... doar păreri și miștouri o să primești aici.

| Adrian1990 a răspuns (pentru mihai69):

Mă gândesc ca poate mai sunt fete care au pățit asta sau băieți care au stat cu fete.

| mihai69 a răspuns (pentru Adrian1990):

Or fi, dar la fiecare se poate să fie ceva diferit. De aceea e nevoie de un consult medical, noi degeaba ne dăm cu părerea pe aici.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai fost dur cu ea, este normal sa aiba asemenea dureri.

| Adrian1990 a răspuns (pentru Emilian65):

N am fost, stiu ce inseamna preludiu

| sofisis a răspuns:

Da, unele fete resimt durere si a doua zi.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Durerea ar trebui sa dispara intr-o zi, doua.
Dar sangerea trebuia sa fie doar pe moment.
Ar trebui sa mearga la un ginecolog. happy

| Adrian1990 a răspuns (pentru MademoiselleCosmina):

Mersi, sangerarea n a avut o pe moment, o avea doar cand se ducea la baie. I s-a oprit.