| everytimeeverything a întrebat:

Revin parca nu m-am invatat minte. Aseara am dormit la prietenul meu (am aproape 18 ani) si fiind dusi de val am facut petting (sunt virgina), nefiind pregatita inca de actul in sine. Fiind foarte excitat, a ejaculat precoce, in acel moment aflandu-ma deasupra lui. Dupa spusele lui si dupa cum am observat si eu, ejacularea s-a produs pe piciorul lui si pe lenjerie, dar din pacate am observat ca aveam si eu putin pe fund. M-am panicat si nu am mai pus mana sa vad daca a curs si in alte zone si m-am dus repede la baie sa ma spal. Exista vreo sansa sa fi curs in vagin si sa raman insarcinata? Tin sa mentionez din nou ca nu a existat penetrare si nu eram in perioada fertila (eram in prima zi dupa menstruatie, adica in a 6 a zi de cand mi-a venit). Va rog mult ajutati-ma, se poate pune problema de pilula de a 2 a zi? Multumesc.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca nu a existat penetrare nu ai cum sa ramai bortoasa

| RAY a răspuns:

Imposibil sf

| mihai69 a răspuns:

De data asta ai scăpat.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a avut loc imediat dupa menstruatie, sansele de a fi gravida sunt minime.

| sofisis a răspuns:

IN vagin sunt sanse spre 0. PE vagin, depinde de pozitia pe care o aveai. Papuci, trebuia sa pui mana sa simti ce si cum. Ce naiba va e frica de anumite chestii nu pricep.
Nu cred sincer ca e nevoie de panica asa mare incat sa iei pilula de a doua zi.

Pentru Vikutsa98 : normal ca exista cazuri in care femeia e virgina si insarcinata. Ce ti se pare atat de wow?

| ubox7007 a răspuns:

Felicitari vei fi o mamica grozava happy

| Angelll98w a răspuns:

Nu-i nici o problema stai fara griji ) Mai ales ca singura ai vazut ca a murdarit doar piciorul lui si lengeria, nu trebuie sa folosesti nici o pilula, dar daca totusi esti nesigura mai bine cumpara-ti un test ) Cum poti sa fii virgina dar insarcinata?big grin Nu cred!