| NuStiuNimic a întrebat:

am si eu o intrebare legata de :

Cum as putea sa ma iubeasca o fata?

Sunt cu ea in clasa, vorbin destul de des mai glumim dar am un coleg imi este un prieten asa mai apropiat si se da si el la ea si mai mult vorbeste el cu ea... As vrea sa stiu cum as putea sau mai bine zis ce i-as putea spune ca sa o fac sa ma placa pe mine nu pe colegul meu. Va rog frumos sa ma ajutati Raman dator cu o funda (daca e bun raspunsul!)

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Pai eu sunt fata si sa-ti zic ce mi-ar placea sa-mi faca un baiat ca sa-l plac e asa cam la toate fetele,deci cand are nevoie de ceva sa o ajuti,sa o admiri,ce bluza frumoasa,ce bratara frumoasa,etc,dar sa nu fie nici foarte multa dulcegarie,sa te porti frumos cu ea,si sa nu te dai la alte fete cand esti cu ea,sau cand trece o fata(nu prea e frumos )dar sa-i spui daca iti spune cv,,lasa-ma mah acum" si fata se va simti ca o ignori pe cealalta ca doar sa vb cu ea un sentiment foarte frumos happy,sa ii zambesti,si in ore,nu stiu cum stati in banci dar sa te uiti la ea neincetat, si ea va observa ca te uiti la ea, sau faza cu 20 de secunde, te uiti la ea 20 de secunde in continuu si iti vei da seama daca te place,poate o sa se uite in alta parte sau tot la tine etc, fii curajos, mult noroc :*

4 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

Vorbeste cu ea si fii mereu dragut cu ea. Apropo, dragoaste cu sila nu se poate. Daca ea nu te va iubi nu o obilagwinking.

| LadyNaty a răspuns:

Doamneestraight faceCe rost are? Pentru o fata? Macar ii cunosti comportamentul? La scoala e asa.happyDar in viata de zi cu zi, la ea acasa? Ma rog.Fii sincer cu ea. Daca tii asa mult la ea, ia-ti inima in dinti si spune-i adevarul.Mergeti undeva,la un suc sau discuta cu ea fata in fata intr-un loc mai retras sa vada k vorbesti seriosstraight face. Spune-i ca o placi,daca sentimentul e reciproc, iti urez succes, insa daca nu e s-ar putea indeparta de tine.Fiindu-i frica sa nu te piarda ca prieten fiindca tu o placi.Nu stiu ce sa-ti zic mai mult,daca v-as cunoaste mai bine,as stii ce sa-ti zic.Dar in orice caz, fii onest. Daca nu iti convine, nu il lasa pe el sa castige teren in fata eihee hee! Succes.Te pup!:*

| LordCronos a răspuns:

Invit-o in oras. Fetelor, de obicei, le plac baietii amuzanti care le fac sa rada. Deschide subiecte comune. Vorbeste despre orice o intereseaza ca doar acum n-o sa vorbiti despre jocuri pe PC. Si arata-i semne ca o placi si vezi daca si ea te place.

| Andreww a răspuns:

Daca esti sigur ca vei avea sanse cu ea, adica si ea te place cat de cat.incearca sa ii arati faptul ca o placi.incearca sa discuti cu ea mai mult sa iesiti undeva,afla ce ii place si discuta cu ea apoi mai mult despre aceste lucruri. daca nu merge, rrenunta, mai sunt si alte fete. sper ca te-am ajutat!happy