| Adelia95 a întrebat:

Buna!
Ma-m combinat cu un baiat cu care ma intelgeam bine de 2-3 zile. El zice ca ii place de mine si vorbeste frumos cu mine, si ne intelegem bine momentan. El a stat cu o fata cam 2 saptamani si am impresia ca si acum sta dar nu stiu sigur. El e bun prieten cu 2 baieti de la mine din clasa cu care ma inteleg eu bine si unu dintre ei imi spusa ca el si cu alti baietii din cartier de la el ma vorbesc de rau si baiatu acesta pana a afla ca eu stau cu el nu mi-a zis nimic iar acum cum afla imi povesti cum ma vorbeste el si cu prietenii lui.Eu cred ca la acest coleg al meu ii cam place de mine de mult. El se comporta foarte frumos si nu da semne ca isi bate joc dar acum nu stiu ce sa cred.Deci intrebare este "Ma place cu adevarat si colegul meu imbarliga pentru ca ma place sau colegul meu are dreptate si e cazu sa ma despart de el?"

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Deci sa nu te iei dupa colegul ala findca el te vrea pe tine.
Si eu am facut greseala de a ma lua dupa altii si m-am despartit de prieten.
Deci prietenul tau te place.nu te lua dupa ala.
pa, pa

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Cred ca nu e cazul sa asculti tot ce vorbeste lumea eu zic sa incerci o relatie cu el si sa vezi cum merge din cate ai spus se poarta frumos cu tine deci e bine nu inteleg de ce colegul tau vorbeste asa. dar parerea mea e sa nu il asculti si daca il placi pe acel baiat sa fiti impreuna. funda? pls

| CynicalCunt a răspuns:

Zomg ai tradus cu google?straight face