| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am și eu o întrebare mai ciudată și sper să nu faceți mișto... Deci, când mă uit la filme porno nu am nici un stimul, nu se ridică, sincer nu simt nici o poftă, nimic. Mi se pare chiar scârbos și fake. Dar mie îmi plac fetele și le consider drăguțe. Mai are cineva problema asta?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Dar de ce crezi ca e o problema? Filmele porno ti se par tie fake, sau chiar sunt, avand in vedere ca sunt facute cu actori specializati, scarbiti de sex dar dependenti de slujba lor infecta? Scarbos, cum sa nu fie scarbos sa te freci cu orele in scarba, fara sa simti decat dezgust? Cui ne place pornografia, sa fim sanatosi, avem dreptul sa ne placa, dar tu esti prea destept ca sa pui botul. Go for the real thing, prietenie amoroasa si sex cu o persoana reala.

| BilaRomânească a răspuns:

Partea nasoală este că am 20 de ani

| Ana126890 a răspuns:

Maybe esti gay))))))
pe de alta parte poate esti obosit, poate de la prea multa laba in copilarie acum ai dat de o mica impotenta)) sau just nu e bun filmul, nu te atrage tipa sau ce face. funda?