| Anonime23e4 a întrebat:

Salut TPU.
Eu cu un tovaras de al meu avem o mare problema.

Avem 16 ani si credem ca suntem gay, dar va rog sa nu radeti si sa cititi tot))
Eu inca sunt virgin, el nu mai e. Si gen ne plac fetele maxim, doar ca noi inca de mici facem caterinca d-asta pe subiectul gay. Si ieri am avut o mare problema. Mai exact, ne-am pus o intrebare mai ciudata. Cand eram mai mici, cand ne gandeam asa sa vedem un baiat gol ni se parea scarbos sau ceva de genul, acum cand vedem poze d-astea mai deochate nu avem nicio reactie, ni se pare normal. Putem fi gay? Vreau sa mentionez ca suntem homofobi si ca nu suportam gandul de a fi gay, mai exact sa ne placa barbatii.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

De la cadere incoace toti avem inclinatie in diverse grade spre toate incalcarile posibile ale consfiintei.Cine isi inseala partenerul de casatorie nu a simtit atractie inainte char daca pe urma se simte vinovat? Daca vezi pe strada o masina cu forme superbe de peste 200.000 de mii de euro sa zicem si simti o atractie sincera si tandra spre a o poseda te gandesti ca inseamna ca esti predestinat sa fii hot? Sa vad eu unul care se uita cateva saptamani numai la filme cu gay si lesbiene si nu simte nimic. Dupa ce cochetezi mai mult cu pacatele ti se toceste treotat constiinta, de aceea nu mai simti repulsie. Oricine poate deveni bisexual, gay dau orice altceva desore care constiinta il avertizeaza sa se fereasca, numai sa vrea sa fie deschis la idee si sa - si gaseseasca jusificari rationale pentru a- si calca in picioare constiinta.Deocamdata nu esti gay, ai o natura pacatasa ca noi toti ceilalti.Doar daca alegi tu sa fii ai deveni.Eu te incurajez sa te rogi luu Dumnezeu pentru viitoarea ta sotie si sa asculti de constiinta care te avertzeaza ca nu e bine sa ai relatii sexuale cu cineva de acelasi sex, ca vei regreta., te vei simti foarte vinovat la inceput si nefericit pe termen lung.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu puteti fii gay, doar de la niste curiozitati de copii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Putem fi gay? Nu.
Vreau sa mentionez ca suntem homofobi si ca nu suportam gandul de a fi gay, mai exact sa ne placa barbatii.
Aceasta este reacția naturală, firească. Nu spun și normală, căci nimeni nu mai știe ce este normal și ce nu în ziua de azi.

| AndreeaWTS a răspuns:

Dacă ți se pare atrăgătoare ideea să fi tandru cu el, să-l săruți, să fai sex cu el, sigur ești gay.
Însă, dacă ți se încrețește pielea pe tine la gândul ăsta, lasă tâmpeniile că nu ești nici pe departe gay.

| Glenky a răspuns:

``Putem fi gay? Vreau sa mentionez ca suntem homofobi si ca nu suportam gandul de a fi gay, mai exact sa ne placa barbatii. `` Chestiile astea sunt contradictorii. Esti dus cu pluta daca ne luam dupa ce ai scris. Si chiar daca erati nu intereseaza pe nimeni ce face altcineva in pat (evident atata timp cat e ceva de comun acord).

| Eibogu a răspuns:

Nu

| bogdanmanevra a răspuns:

Iti voi oferii un test si tu trebuie sa raspunzi. Cand va pisati la o baie publica, lasati spatiu intre voi sau nu?

| ValiSenzual a răspuns:

Palosi in palosi da va luptati nana...vale out