| anonim_4396 a întrebat:

Salut,

Am si eu o intrebare: Mie imi place de un baiat. El are 11 ani eu la fel. Vorbeste cu mine in fiecare zi. Se joaca, glumeste cu mine...
a) Cum imi dau seama daca ma place?
b)Daca nu, cum sa il fac sa ma placa?

Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| alexandru1233210 a răspuns:

Baa nu va mai luati ma de ea ca eu la 10 ani am avut laughingasa ca lasatio in pace!rolling on the floor Fata du-te la el si vb...

12 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca se joaca si glumeste este suficient! Restul timpului va ramane pentru studiu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dai niste plastilina sau creione colorate, o masinuta ceva cam asta ar trebui sa il intereseze pe el al 11 ani

| Zenit313 a răspuns:

Ai 11 ani si intrii la "Dragoste si Sex "?!

Pune mana si invata, lasa baietii...

| stark47 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el.insa la 11 ani nu poti avea o relatie, sfatul meu e sati orientezi gandurile in alte directii.baieti pot astepta

| NoLiesJustLove a răspuns:

Esti prea mica pentru iubit, daca incepi de la varsta asta cine stie la ce ajungi mai tarziu.lasa baietii si pune mana si invata, ai destul timp si pentru baieti.traieste-ti copilaria

| feraryyy78 a răspuns:

Iubirile copilariei sunt frumoase, dar de scurta durata. Dim moment ce petrece timp cu tine si glumeste, te asigur ca te place, insa timiditatea de a spune este ceva de neimaginat de dreu.

| DiazAndreea a răspuns:

Esti cam mica sa te gandesti cum sa faci un baiat sa te placa. Bucurate de copilarie!

| SyndicateX a răspuns:

Pana nu mai cresti nu ar trebui sa te intereseze chestiile de genul asta, doamne unde sa ajuns la 11 ani sa te framante faptul daca te place sau nu un baiat, vorbeste cu maicata si cu taicatu, este cel mai bine pentru tine.

| Roxx123 a răspuns:

Pai,daca vorbeste foarte frumos cu tine e clar ca te place, dar nu stiu in ce sens..Incearca sa ii spui ca iti place de el chiar daca ti-e rusine sau ti-e greu sa faci asta!
Succes:*:*:*:*

| TheMotanel a răspuns:

Vrei sa te placa? Joaca-te cu el fotbal, basket sau ce-i place lui; poate jocuri pe PC.

| LiiaX3 a răspuns:

Daca spui ca se joaca cu tine si glumeste se poate sa te placa. Daca vrei sa fii sigura cel mai bine ar trebui sa`ll intrebi sau mai bine sa ii spui ca il placii de obicei asa procedez si tinebatting eyelashes Sau apropiete cat mai mult de el si apoi cand sunte`ti prieteni buni, intreaba-l sau spune-i tu. Pt ca sinceritatea este cel mai important lucru`. Asa este cel mai simplu`. Sper ca te-am ajutat.Fa`ti curaj si spune-i pana nu va fi prea tarziu`hee hee. Bafta si sa fii curajoasa :X

| mihaela_7115 a răspuns:

Intreaba-l daca te place, si el sigur o sa-ti spuna ca te place