| BulinăMovă a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare. Mie imi place de un baiat. De fiecare data cand vorbeste cu mine zambeste. El in general el nu zambeste deloc atunci cand vorbeste cu cineva. E posibil sa ma placa? Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,e posibil sa te placa,din moment ce numai tie iti zambeste.
Cand ne place cineva,suntem cu inima deschisa si zambetul e primul semn.
Zambeste-i si tu, gaseste lucruri sa-l intrebi mereu, incearca sa te apropii de el in felul asta si vei afla adevarul!
Mult noroc!

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da cred ca te place:0 zambestei si tuh

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Te place...zambeste cand vorbeste cu tine pentru ca ii place sa vorbeasca cu tine si sa fie in prezenta ta

| Viktor_7257 a răspuns:

Flirteaza cu el si vei afla big grin!