| kata_7071 a întrebat:

am si eu o intrebare... poate pare prosteasca, dar... am un mic talen la dans... stiu toate miscarile lui m. jackson, le fac perfect si multe altele... nu vreau sa par un increzut, dar ma poate ajuta asta sa agat fete? multe tipe cand ma duc prin cluburi, petreceri ma roaga sa fac cate o miscare ceva, la discoteca ma cheama langa ele pe boxe... cum imi pot folosi si eu calitatile astea la agatat? va multumesc anticipat pentru raspunsuri :X... voi stiti sigur... sunteti singuri in stare sa o faca... :X:X:X

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, felicitari pentru asta, sa stii ca poti atrage multe fete in acest mod, dar trebuie sa stii cum sa le vorbesti, cum sa te porti, daca sti sa dansezi...cu atat mai bine, dar conteaza si felul tau de a fi.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Sfaturi excelente de la Aminadab.

| jo a răspuns:

In 1983 ai fi avut un succes fenomenal cu moonwalkul. In ziua de azi e mai bine sa stii sa deschizi gura si sa spui ceva amuzant.

| turist a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci prietene, cunostinte etc. de sexul feminin ar fi bine sa AGATI haina in cui(er), sa oferi un loc in "boxe", sa oferi o floare, vorbesti frumos... Consider ca vei avea mai mare "trecere" la "gagici" decat cu imitatiile perfecte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael va fi uitat.si figurile lui de dans la fel. dar daca esti asa de bun la dans creeaza-ti stilul tau propriu, trageti un mers elegant si un vocabular frumos si indraznet si iesi pe piata. fetele vor veni singure sa se bage-n seama cu tine.lasa-l pe michael sa se odihneasca.in tarana. tu ridicate si straluceste tu cu ale tale, nu cu ale lui.succes.

| Pater a răspuns:

Mie imi place MJ. miscarile lui sunt fenomenale... dar poate celelalte fete nu au aceeasi parere ca mine.si atunci ce faci? Oricum.continua sa dansezi...