| deefny_8061 a întrebat:

Cum pot sa fac miscarile de dans ca Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
| pababiba a răspuns:

Pai in primul rand nu cred ca te afirimi prea tare daca reusesti sa il copiezi pe mj, incearca sa scoti tu pasi de dans tari, du-te la niste cursuri de dans, munceste pentru ajunge ceva!

68 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Uita-te pe youtube poti sa le inveti.Sunt videoclipuri care te invata...
http://www.youtube.com/watch?v=cb_tpz-QKzo&feature=related

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Uita-te pe youtube big grin O sa ai ce invata de acolowinking

| ing. a răspuns:

Michael Jackson avea cu adevarat talent:((. Daca ai vrea sa faci miscari de dans ca el, ar trebui sa muncesti f mult.Adica,repetitii,coregrafi etc.:)
El a fost cel mai bun:). Eu folosesc youtube`ul, maresc ecranul si dansez pe melodii de ale lui michael.Chiar acum ma uitam la cum se misca el in Beat it:o. Fenomenal8->. Deci:
www.youtube.com
:);). Te pup:-*

| raluioana a răspuns:

Nimeni nu o sa poata sa danseze vreodata ca michael el dansa cel mai bine din toata lumea i love you michael love struck :X :X

| aragon18 a răspuns:

Uita-te pe youtube happy eu de acolo invat de obicei miscari de danswinking!

| Kandy a răspuns:

Gasesti pe youtube filmulete in care iti arata cum ai putea dansa....dar....nu te supara n-o sa reusesti....nimeni nu va mai fi ca elcrying

| amfetamina a răspuns:

Stai ma calm.oh go on
oricat de talentat ai fiih nu ai s poti.
MJ este unic.
oh go onlas. o balta frate.
mai bine fa. ti propiul stil... daca te tine.happy

| ramona_5587 a răspuns:

Urmareste pe you tubehappy
de acolo am invatat si euhappy

| dragosh a răspuns:

Asta incerc si eu...moonwalk da e cam greucrying. Intregul dans mi se pare f greu dar si f mistowinking

| DarKJoKeR a răspuns:

Invatand cu multa vointa:p

| Dan a răspuns:

Priveste cum a facut Michael. J.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti!happy Niciodata n`ai sa poti sa le faci CA elhee hee.
:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand e nevoie sa facii multe exerciti si inceareca dansul din smooth criminal ca e mai potrivit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este greu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti cumva unde pot gasi in Constanta un curs de dans unde sa invat cum sa dansez ca Michael Jackson. Va rogg mult sa-mi spuneti daca stiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egzista un copil care stie 3 dansuri de a le lui mj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu am reusit nici o miscare, dar exersez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca michel nimeni u o sa fie ca regele michel king of pop dar din pacate a plecat dintre noi si acum nu mai pute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai prieten michel nu ie pe langa noi de asta trebuie sa continuam ce a facut iel adica sa incercam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu o sa fie ca miche dar baieti daca dumnezeu vrea si tu vrei se poate te iubesc michel:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe ''cum sa dansez moonwalk ''si vei vedea eu am reusit si pot face toate miscarile(chioar toate)dar mj era este si va fi mereu unic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doresteti si vei reusiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu... urmaresti profesorul adevarat... Michael Jackson!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms mult pentru raspuns tuturor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai frate, daca vrea sa invete, va invata. nu a zis nimeni ca il va ajunge pe MJ, dar nici sa incerce nu are voie ca ziceti voi? las. o balta, nu stiu ce... nu frate, daca vrei, poti. normal ca nimeni nu il va intrece sau egala pe king of pop, dar sa i`o retezi omului din prima?

deefny, uitate pe youtube si inveti de acolo. daca chiar vrei sa inveti sa dansezi, mult succes.
sa nu te influenteze comentariile gen las. o balta, nu poti...
frateee scuze dar unii sunteti chiar penibili :-si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te uiti la un videoclip cum este Smooth Criminal si incearca si tu sa faci acele miscari cat mai bine.Eu asa am facut si am dansat in fata colegilor mei, dupa care m-au aplaudat si mi-au cerut autografe.Si sunt doar clasa a 5 a!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, trebuie sa il intrebi pe el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este simplu:te uiti atent la ele si dai pe net melodii de-a lui michael jacksin cu miscarile lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am reusit sa fac moonwalk la perfectie uitandu-ma la el pe youtube. A fost cel mai grozav om din lume, n-o sa fie uitat niciodata!