| Vergiliu22 a întrebat:

Salut,am și eu o întrebare sunt virgin și aș vrea să fac sex cu iubita mea dar momentan doar cu prezervativ. Puteti să-mi spuneți dacă o fac doar cu prezervativ o să prind experiență gen o să-mi dau drumul mai greu? Sau trebuie fără prezervativ pentru ca să ții mai mult.Multumesc

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca ai urma planul Creatorului nostru si nu ai face sex deloc fara casatorie, nici cu orezervativ nici fara. si cu prexervativ exista risc de sarcina de 1 %, pentru ca pot avea loc scurgeri imperceptibile pe langa, asta daca nu se rupe.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericit daca ai urma planul Creatorului nostru si nu ai face sex deloc fara casatorie, nici cu orezervativ nici fara. si cu prexervativ exista risc de sarcina de 1 %, pentru ca pot avea loc scurgeri imperceptibile pe langa, asta daca nu se rupe.Sexuk fara casatorie aduce blestem peste viata oricui.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca virgin vei avea aceeasi experienta si cu prezrevativ si fara, adica ori nu ai erectie deloc, din cauza emotiilor, ori te vei scapa pe tine in primele secunde cand faci sex.
De tinut "mai mult" se poate vorbi dupa ce capeti experienta, de poate dupa 20-30 de ori, fiindca primele dati vor fii de natura secundelor si in cazuri fericite, de cateva minute.

| Vergiliu22 explică (pentru Violleta2022):

Mersi pentru informații