| zuzautza a întrebat:

Am si eu o mica dilema.Maine e ziua mamei fostului meu prieten din pacate ea nu ma cunoste decat din vedere, nu stiu daca stie ca noi 2 am fost impreuna insa imi cunoste familia, vorbeste destul de des cu bunica mea si inainte vorbea si cu mama. Dilema e ca nu stiu daca sa ii spun sau nu maine fostului la multi ani din partea mea pentru mama lui.(noi am ramas in relatii destul de bune, inca vorbim, ne vedem pentru ca avem prieteni comuni) Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Missdaydreaming a răspuns:

Pai nu-i nimic rau in a-i spune. Dar daca ai ocazia sa-i spui direct doamnei e si mai bine. Daca ii spui lui, spune-i-o intr-un mod serios, fara 'alintaturi' gen "iti mai amintesti de NOI?hee hee"