| TheGuy92 a întrebat:

Am si eu o nelamurire in legatura cu o carcasa Segotep Halo 3 ( https://www.pcgarage.ro/carcase/segotep/halo-3-black/ ). In poze nu imi pot da seama unde se poate monta HD D-ul. Daca se poate s a imi spuna cineva unde se poate instal a si ce parere are despre a
ceasta carcasa. Multumesc.
de asemenea cum ating punctul G scuze de categorie sunt in graba

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

In a 4 poza se vede sloturile pentru HDD in patea dreapta sus. Daca tot vr sa vezi cauta pe Youtube denumirea carcase + unboxing and review si o sa te convingi singur,cat despre pct G acesta se stimuleaza(atinge) in anumite pozitii,acesta fiind amplasat pe peretele frontal al vaginului, în spatele osului pubian. mai pe scurt la partea superioara,cat despre pozitii,e in functie de forma penisului tau, cum are circumferinta in sus, jos, stanga, dreapta.cel mai bun e in sus/jos. Daca mai ai nedumeriri intreaba, dar sper ca dai funda la cat am scris laughing

2 răspunsuri:
| SexAppel a răspuns:

PAi incearaca sa dai mesaj la protv si sa le spui ca te sincuzici cu un butoi de plastic aia de la protv vor veni sa te filmeze si tu voi scoate curul mpe geam o sa te caci in capul lor aia iti vor filma gaozul si vei aparea pe anumite site-uri porno si vei avea parte de mai multe raspunsuri

| SexAppel a răspuns:

Salut sunt virgina si sunt dispusa sa face sex anal fara protectie, ai fii de acord cu aceasta oportunitate unica in viata pentru un virginel ca tine?