| mumyx a întrebat:

am si eu o problemacrying acum 9 luni am cunoscut un baiat si ne-am cuplat! in cele 9 luni de zile noi ne-am mai despartit de vreo 3- 4 oricrying
acum ne-am despartit iar! el pretinde k eu l-am mintit si de aceea s-a terminat tot! eu cred ca el ma mai iubeste si k o sa ne impacam iar! voi ce spune-ti? multumesc

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Pai de tine depinde nu? Tu ce zici l-ai mintit? Daca se pierde incerederea ai grija ca se termina totul! Si nu e bine sa fiti ca soarecele si pisica adica sau va crtati sau va impacati, ce fel de dragoste este? Multa bafta!

| Ea12345 a răspuns:

Daca tu l ai mintit cu ceva grav si mai e si orgolios, nu te va ierta prea usor.Sau poate ca te iarta, dar nu te uita.Relatie de'asta intrerupta.mai bine nu.
Gandeste te ca relatia e ca o franghie.Se rupe, se reface, dar apare un nod.

| Sociopat a răspuns:

O sa va impacati. Uneori iubitii sunt ca femeile gravide adica le vin dracii din cele mai mici cacaturi.O sa-si revina stai cuminte.