| MihaiAndreiAndrei a întrebat:

Salut..am si eu o problema..Acum cateva luni, am cunoscut o fata, de care imi place..si, dupa 2 luni, cand i-am trimis un mesaj in ziua aceea, ea nu a mai raspuns. Am incercat sa ii mai trimit mesaje si pe mobil, si pe Yahoo!, dar ea mi-a zis sa nu o mai caut.dar de ce, nu stiu. Mesajul care i l-am trimis in ziua in care a inceput sa nu mai vorbeasca cu mine a fost daca vrea sa iasa cu mine in oras a doua zi, si chiar nu inteleg de ce nu a mai raspuns, deoarece inainte cu 2 saptamani, ea acceptase sa iasa cu mine la un suc cand ajungeam in judet. Cu ea am vorbit doar prin mesaje si la telefon 2 luni de zile, si dintr-o data asa, sa nu mai raspunda la mesaj pare cam aiurea, dar ma framanta intrebarea ' De ce? '. Daca puteti sa ma ajutati, va voi fi recunoscator.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Drepturile omului: raspunde cand si cui vrea, iese cu cine vrea!

| pretty34 a răspuns:

Poate a acceptat invitatia altcuiva. Daca ea ti-a zis sa o lasi in pace, poate chiar asta vrea.
De atunci de cand n-u ti-a mai rasp la msj nu ai mai vazut-o niciodata?

| dragonladyflame a răspuns:

E ciudat cum a reactionat si nu are motiv.ori i-a zis cineva apropiat sa nu iasa cu tine, ori nu mai vrea ea, ori ceva o impiedica, ori a aflat ceva de tine care nu ii convine.tu trebuie sa ai speranta si sa porti o discutie cu ea. fata in fata daca se poate.bafta.

| Oanaa93 a răspuns:

Poate ea are pe cineva si intr-un moment de ratacire a ajuns la tine, sau nu stia cum sa te refuze mai frumos, poate sa razgandit brusc happy (si eu am mai patit asa ) analizand problema poate si-a dat seama ca nu vrea nimic tongue