| Bleach33 a întrebat:

Am si eu o problema.
Aseara, cand faceam dragoste cu prietena mea, mi-a fost greu sa termin. Nu e prima oara cand se intampla.
Uneori mi-e si greu sa am o erectie. Ea crede ca n-o mai plac si vrea sa se desparta de mine. Desi eu o plac foarte tare. Am 17 ani.
Cum fac sa-mi satisfac prietena ca sa o conving?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-e si greu sa am o erectie. Ea crede ca n-o mai plac si vrea sa se desparta de mine"

de fapt eu cred că asta e problema ei:
https://www.youtube.com/watch?v=nrIPxlFzDi0

| corbulalbrosu a răspuns:

Ori esti suferind sau penisuliti este atins de o afectiune medicala, ori a inceput sa se instaleze... rutina?

| SkyPilot a răspuns:

Cateva motive posibile: prea multa masturbare, prea mult stress, o viata dezordonata, alimentatie aiurea, fumat, alcool, lipsa de exercitiu. Sau o afectiune medicala (ficat, rinichi, colesterol, diabet, inima, ciculatie si inca multe altele) de care poate ca nu stii inca.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Relax, mai ai multe de invatat nu doar tu, cat mai ales ea!
La noi e mai complicat, din multe puncte de vedere, decat la ele!
Sper ca nu fumezi, fa ceva sport o ora pe zi, mananca sanatos, multe fructe si salate si ai sanse sa fie bine!
Incercati si Petting, poate redescoperiti un farmec uitat.
SEXUL NU E CIOCOLATA!