| alex949 a întrebat:

Salutare tuturor, m-am gandit ca poate problema mea ma poate ajuta un sfat de al vostru.DECI.Am 21 de ani de fapt fac 21 duminica asta big grin. oricum sa zicem ca am 21 ani, si sunt un baiat plin de viata si cu nici un fel de problema cu sanatatea mea.si acu a aparaut una porblema e ca nu mi se mai scoala penisu cand sunt cu prietena mea si vreau sa fac dragoste cu ea.mai exact.Am inceput relatia cu ea acu 4 luni. dupa 2 jumate luni eu am plecat in Romania si ea a ramas in Italia (app sunt in Italia acum) era totu bine penisu mergea perfect da nu o faceam cu ea doar asa ne giugiuleam da nu o faceam pentru ca ea era virgina si inca nu era pregatita. dupa ce am venit din Romania inapoi in Italia(la macaronari) ea a decis ca vrea sa o faca cu mine.si am facut da greu..pentru mie mi-a aparut problema asta cu penisu oricum am reusit sa o introduc asa cum era ea.si am dezvirginato.mie mi s-a parut ca nu e o problema asa mare m-am gandit ca nah poate nu eram eu in forma si nu sa "sculat" destul, am incercat si a 2a oara si tot nu a mers, si a 3 oara si tot nu a mers deci e o problema aici,pentru ca prima sa merg in Romania cand ma giugiuleam cu ea penisu era tzeapan, si acu nu da nici un semn de viata.
Si va intreb pe voi care poate fi problema, sa imi dati un sfat
DE CE MI SE INTAMPLA ASTA?
DE CE NU SE MAI SCOALA CA PRIMA?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu cred ca nu erati pregatiti de sex. 4 luni sunt extrem de putin pentru ca o relatie sa ajunga ins tadiul de sex, mai ales cu o virgina. Nu sunt sentimente suficiente, intimitate. De aceea, te-ai simtit nepregatit intr-o situatie foarte serioasa si cu multe responsabilitati si n-ai facut fata. Este absolut normal si se datoreaza grabei nebune de a ajunge in pat. Luati o pauza de sex, macar pana faceti un an de relatie si reluati apoi sexul. Atunci deja va veti iubi cu adevarat, veti avea intimitate, incredere si totul va fi absolut perfect.

| christinebubu a răspuns:

Ai incercat....sa te uiti la filme porno? Ca un stimulent, sa vezi daca se intampla ceva.
Eu daca as fi baiat asta as face prima datahee hee

| Silviu591 a răspuns:

Ai prea multe emotii..nu esti relaxat. daca tot ai incercat si chiar nu reusesti..bea un pic dar nu mult..sa-ti dea curaj..altceva nu stiu ce sa zic.

| lexzor a răspuns:

Poate ai o problema, du-te la medic, dar sa nu ii spui prietenei tale ca nu se mai scoala, altfel jap 2 palme si la revedere, va crede ca este "uratha" si nu mai are rost, este ca si cum i-ai spune : Mama fataaa... cand te vad mi se apleaca straight face. laughing)) Nu, du-te la medic

| SpaNu88 a răspuns:

Prietene suntem in anul 2012. laughing sunt 12342352 de produse si accesorii pentru a stimula erectia si intarzia ejacularea.

| hitman112 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mergi la medic.

| GheNsS a răspuns:

1.Nu mai este aceeasi exitatie sau intriga
2.Stres acumulat fizic si mental
3. Oboseala
4.Griji zilnice
Cam acestea sunt cele mai cunoscute cauze la barbati! Io zic personal ca o sa i-si revina de la sina daca nu niciodata nu e prea traziu la o vizita la medic! Bafta!

| Neymardasilva11 a răspuns:

Poate ai ramas ipotent.Du-te urgent la doctor.

| AnnaBaa a răspuns:

Ia viagra.

| esco a răspuns (pentru AnnaBaa):

Corect!

| AnnaBaa a răspuns (pentru esco):

Hahaha laughing

| alex949 explică:

Am o ejacuare rapida..ma deranjeaza asta. cum evit?